سبد کالا ۷۲۴

ا امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (4 امتیازات, متوسط: 475 از 5)
Loading...

به گزارش ۷۲۴ به نقل از ایسنا:

صف‌های‌ توزیع سبد کالا در خاش طولانی است

مردم شهرستان خاش از وجود صف های طولانی در محل های محدود و انحصاری توزیع سبد کالا به شدت گلایه‌مند هستند.

مردم این شهرستان در سیستان و بلوچستان از لحظات اولیه بامداد تا نماز مغرب در صف ها منتظر می مانند تا بتوانند سبد های حمایتی دولت و کالاهای اساسی مورد نیاز خانوارها را از محل های توزیع سبد کالا دریافت کنند.

اقشار مختلف مردم و امامان جمعه از این نارضایتی ها سخن می گویند.

کریم بخش تمندانی از شهروندان خاش گفت: وجود صف های طولانی و شلوغی برای دریافت نان و نفت و گاز و بنزین معضلی آزار دهنده بوده که مردم شهرستان خاش خواهان رسیدگی به این وضعیت و سهل شدن خدمات هستند.

احمد میربلوچزهی هم بیان کرد: شلوغی در صف های توزیع و دریافت سبد کالا به خطبه های نمازهای جمعه کشیده و خطیبان نماز جمعه این موضوع را متذکر شده اند ولی تدابیر لازم برای حل مشکلات مردم به خوبی اندیشیده نشده است‌.

رضا خاشی هم اظهار کرد: توزیع نشدن گاز در درب منازل مردم و حمل شبانه و فراوان آن به سمت مرزها در کنار تشکیل صف های طولانی برای دریافت سبد کالا معضلی آزار دهنده بوده که مردم خاش خواهان رسیدگی به این اوضاع نابسامان هستند.

این شهروند خاش ادامه داد: گرانی کالاها به شدت در خاش بیداد می کند و اگر برای این معضل فکری نشود، فشار زیادی به مردم محروم خاش وارد می آید و دشواری در زندگی مردم صد چندان می گردد.

محمد جمالزهی رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان خاش گفت: یکی از مراکزی که در آن سبد کالا توزیع می‌شود، فروشگاه تعاونی این اداره بوده که شاهد ازدحام جمعیت برای دریافت اقلام مورد نیاز خانوارها هستیم‌.

وی افزود: در این فروشگاه تدبیر کرده ایم که کارت های بانکی مردم را به همراه شماره کارت ملی بگیریم و به صورت نوبت بندی و بر حسب اولویت کالاها را توزیع کنیم‌.

جمالزهی ادامه داد: در همین برنامه ده‌ها کارت در داخل فروشگاه برای انجام کارهای خرید جمع آوری و بر حسب نوبت سرپرست خانوارها صدا زده می شوند و افراد به داخل فروشگاه مراجعه و کالاهای مورد نظر خود را تهیه می کنند.

وی گفت: متاسفانه خود مردم مراعات حال همدیگر را نمی کنند و هجوم می آورند، الحمدلله کالا با فراوانی در فروشگاه وجود دارد و اگر همگان صبر و حوصله کنند، به همه مراجعان کالا می رسد.

جمالزهی افزود: بر حسب تصمیمات اتخاذ شده، قرار بر این است که ده مکان جدید عرضه سبد کالا در شهرستان خاش ایجاد شود و مردم هر محل از نزدیک ترین مرکز عرضه سبد کالا می توانند اقلام مورد نیاز خود را تهیه نمایند، لذا جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد و مردم عزیز با آسانی می توانند کالاهای خود را تهیه کنند.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer