بررسی اپلیکیشن ۷۲۴ در سبد کالا

ا امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (4 امتیازات, متوسط: 4٫75 از 5)
Loading...

اپلیکیشن ۷۲۴ یکی از اپلیکیشن‌های مالی است که توسط گروه مالی سامان پشتیبانی شده و به طور رسمی شرکت پرداخت الکترونیک سامان پشتیبان آن است که این گروه جزو شرکت‌های پیشرو در زمینه ارایه راهکارهای پرداخت مالی در کشور هستند. ۷۲۴ دارای ویژگی‌های بسیار زیادی است که در کنار این ویژگی‌ها، ضعف‌هایی نیز دارد که در ادامه به بررسی کامل نقاظ ضعف و قوت اپلیکیشن ۷۲۴ می‌پردازیم.

اپلیکیشن ۷۲۴ در ادامه بسیاری از اپلیکیشن‌های مالی که توسط بانک‌های مختلف ارایه شده بود، منتشر و به کاربران عرضه شد. البته اپلیکیشن  ۷۲۴ از سابقه کد USSD که در نام همین اپلیکیشن نیز وجود دارد، بهره می‌برد و توانسته با استفاده از کاربرانی که از این طریق جذب کرده پا به عرصه نرم افزارهای اندرویدی پرداخت‌های مالی بگذارد و البته بدیهی است نقش تبلیغات تلویزیونی مفصل این اپلیکیشن در برنامه‌های ورزشی در جذب کاربران میلیونی آن بی تاثیر نبوده است ولی وجود بعضی از نقاظ ضعف در برنامه مالی اندرویدی ۷۲۴ قطعا راه پیشرفت و رشد بیش از پیش آن را بسته است.

اپلیکیشن مالی ۷۲۴ به طور کلی تمام نیازهای اولیه کاربران در زمینه پرداخت‌های موبایلی را پشتیبانی می‌کند و خدمات پایه‌ای که اصولا فلسفه وجودی برنامه‌های این چنینی است، در اپ اندرویدی ۷۲۴ نیز وجود دارد. از جمله ویژگی‌های کلی که در ۷۲۴ به وضوح قابل مشاهده است، طراحی و گرافیک اختصاصی است که حس خوبی به کاربر منتقل می‌کند . ۷۲۴ برخلاف بعضی دیگر از اپلیکیشن‌های پرداخت، از ظاهر نچسب و قدیمی برخوردار نبوده و استفاده از فونت و ترکیب رنگ‌های صورتی و مشکی و بعضا رنگ‌های فیروزه‌ای و زرد ملایم باعث شده است که تجربه کاربری ما یک تجربه بهتری نسبت به سایر اپلیکیشن‌های مالی مشابه باشد.

در ادامه به بررسی جزییات امکانات و ویژگی‌های موجود در اپلیکیشن مالی ۷۲۴ می‌پردازیم و در صورت وجود نقاظ ضعفی در این اپلیکیشن مالی به آنها اشاره می‌کنیم.

رابط کاربری اپلیکیشن ۷۲۴ راحت و بدون پیچیدگی

اولین ویژگی قابل ذکر برای اپلیکیشن ۷۲۴ این است که رابط کاربری آن بر خلاف بعضی دیگر از اپلیکیشن‌های مشابه از پیچیدگی خاصی برخوردار نیست و هر کاربری با هر سطحی از سواد و آگاهی فنی نسبت به برنامه‌های اندرویدی می‌تواند با این اپلیکیشن کار کند. نحوه چینش امکانات در کنار هم بسیار ساده و دلچسب بوده و همان‌طور که در ابتدا ذکر کردیم، نحوه طراحی رنگ‌ها و آیکون‌ها به گونه‌ای‌ست که حس آرامش خوبی را به کاربر منتقل می‌کند
گزارشات اپلیکیشن مالی ۷۲۴

مشاهده موجودی بانکی

یکی از نقاط قوت اپلیکیشن‌های مالی، امکان مشاهده موجودی کارت است که استفاده بسیار زیادی در بین کاربران داشته و البته جزو پرسودترین تراکنش‌های بانکی نیز شمرده می‌شود. اپلیکیشن مالی ۷۲۴ نیز این امکان بسیار مهم را به تازگی به امکانات خود اضافه کرده است و طبق بررسی‌های ما مشکلی در پشتیبانی از بسیاری از بانک‌های عضو شتاب نداشته و تمامی کارت بانک‌های عضو شتاب را پشتیبانی می‌نماید

کارت به کارت پول از طریق اپلیکیشن ۷۲۴

از دیگر ویژگی‌های مهم و پایه‌ای اپلیکیشن ۷۲۴ که در دیگر برنامه‌های اندرویدی مالی نیز وجود دارد، امکان انتقال وجه از طریق کارت به کارت است. کاربر می‌تواند از طریق بیش از ۲۰ بانک عضو شتاب عملیات انتقال وجه خود را انجام دهد و به راحتی و بدون هزینه‌کرد اضافی معاملات خود را صورت دهد. کارمزدی که در اپلیکیشن ۷۲۴ از مشتری اخذ می‌شود، همانند تعرفه‌ای‌ست که کاربر در هنگام انتقال وجه از طریق دستگاه‌های خودپرداز پرداخت می‌کند و تفاوتی در این موضوع وجود ندارد.

بانک های تحت پوشش  اپلیکیشن ۷۲۴ عبارتند از:بانک سامان ۷۲۴ ، بانک ملی ۷۲۴ ، بانک اقتصاد نوین ۷۲۴ ، بانک ملت ۷۲۴ ، پست بانک ۷۲۴ ، بانک سرمایه ۷۲۴ ، بانک پاسارگاد ۷۲۴ ، بانک پارسیان ۷۲۴ ، بانک قوامین ۷۲۴ ، بانک دی ۷۲۴ ، بانک انصار ۷۲۴ ، بانک شهر ۷۲۴ ، بانک آینده ۷۲۴ ، بانک سینا ۷۲۴ ، بانک حکمت ایرانیان ۷۲۴ ، بانک خاورمیانه ۷۲۴ ، بانک کشاورزی ۷۲۴ ، بانک ایران زمین ۷۲۴ ، بانک صنعت و معدن ۷۲۴ ، بانک رسالت ۷۲۴ ، بانک تجارت و بانک رفاه

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer