کالا ۷۲۴

ا امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (4 امتیازات, متوسط: 4٫75 از 5)
Loading...

گروه مشاورین امور گمرکی و ترخیص کالا ۷۲۴ با مجوز رسمی حق العملکاری از گمرک جمهوری اسلامی ایران و بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در زمینه ترخیص کالا و کار با بازرگانان، تجار و صاحبان کسب و کارهای معتبرترین برندهای ایرانی و خارجی مفتخر است که همواره اولین تجربه کاری با مشتریانش باعث شروع رابطه طولانی مدت کاری و تکرار این تجربه برای بارها و سالهای متمادی شده است. ما با بهره گیری از نیروی متخصص در زمینه ترخیص و داشتن نمایندگی در مبادی گمرکی مهم زمینی، دریایی و هوائی ایران از جمله تهران، بندرعباس، بندر انزلی، بندر امام، بندر شهید رجائی، چابهار، بانه، ارومیه، پیرانشهر، مریوان و همچنین مناطق آزاد کیش، قشم، اروند، ارس و بازرگان آماده پاسخ گویی به طیف وسیعی از نیازهای مشتریان می باشد. این گروه با مشاوره رایگان در زمینه ترخیص کالا ۷۲۴ در خدمت مشتریانی است که مایل به دریافت پاسخهای کارشناسان ما در مورد تمامی سوالات گمرکی و ترخیص کالا از تمامی مبادی گمرکی و در تمام حوزه های مجاز تعریف شده کالا در زمینه ترخیص کالا می باشد. هم اکنون می توانید با شماره های درج شده در قسمت تماس با ما تماس تلفنی داشته و یا اینکه در قسمت پرسش و پاسخ سوال خود را درج کنید تا بلافاصله به شما پاسخ داده شود. ما متعهد به حفظ خوشنامی خود در حوزه ترخیص کالا بوده و کاملا بر این امر واقف بوده که حفظ این خوشنامی مستلزم جلب رضایت مشتریانمان می باشد، چرا که همواره معتقدیم بهترین مبلغان ما مشتریان خشنود ما می باشند.

خدمات گمرکی ما به صورت ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته ارائه میشود.

سرعت

مشاوران گمرکی و ترخیص کالا ۷۲۴ با سالها تجربه و شبکه ارزشمند نیروی انسانی مجرب و متخصص خود انتخابی مناسب برای بازرگانانی است که به دلیل تغییرات لحظه ای در فضای کسب و کار سعی در ترخیص هرچه سریعتر کالاهایشان با تشریفات رسمی و قانونی دارند.

دقت و مراقبت

ما انتخابی مناسب برای مشتریان وسواسی هستیم که به حق از یک ترخیص کار انتظار دارند تا با دقت هرچه تمام تر به ترخیص کالا هایشان از گمرکات کشور اقدام کند. ما همچنین در حفظ اسرار کسب و کار مشتریانمان نهایت امانتداری را به خرج می دهیم. ما انتخابی مناسب برای مشتریان وسواسی هستیم که به حق از یک ترخیص کار انتظار دارند تا با دقت هرچه تمام تر به ترخیص کالاهایشان از گمرکات کشور اقدام کند. ما همچنین در حفظ اسرار کسب و کار مشتریانمان نهایت امانتداری را به خرج می دهیم.

تخصص

مشاورین گمرکی ۷۲۴ مسلط به تمامی مراحل ترخیص کالا ، گشایش اعتبارات اسنادی، قوانین گمرکی، حمل و نقل، اخذ گواهی استاندارد، عملیات تخلیه و بارگیری،اصول صحیح انبارداری و بهداشت، تدارکات تاپ لیفت و شیفتر و هر آنچه که خیال شما را از بابت عملیات صحیح ترخیص آسوده می سازد، می باشد.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer