کارواش ۷۲۴ اینترنتی

ا امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (8 امتیازات, متوسط: 4٫88 از 5)
Loading...

باور اینکه حتی کارواش ها هم به کسب و کار اینترنتی فکر می کنند دیگر عجیب نیست
اگر گشتی تو گوگل بزنید سایتهای معتبر و فعال در حوزه کارواش می بینید که با توضیحات کامل سرویس هایی که به شما ارائه میکنند انتخاب را برای شما راحت می کنند 
مراحل انجام  سرویس در کارواش های اینترنتی هم به شرح زیر هست:
۱-ورود به سایت یا دانلود اپلیکیشن 
۲-ثبت نام 
۳-انتخاب محل خودرو 
۴-تعیین زمان شستشو 
۵-انتخاب مدل خودرو و نوع سرویس 
۶-انتخاب روش پرداخت 
و مزایایی که می توان برشمرد

  1. عدم پرداخت انعام به پرسنل
  2. برنامه ریزی زمانی
  3. عدم توقف در محیط کارواش
  4. شفافیت در قیمت‌گذاری 

در پایان تنها به درج بخشی از صفحه درباره ما از سایت کارواش ۷۲۴ واقع در مشهد می پردازیم
درباره ما

کارواش ۷۲۴ نوعی خدمت نوین است که شما با استفاده از آن دیگر نیاز نیست اوقات مفید خود را در کارواش های سنتی برای شستشوی خودرو خود هدر دهید. برای این منظور کافیست از طریق سایت یا اپلیکیشن کارواش۷۲۴ سفارش خود را ثبت نمایید و پس از آن بلافاصله متصدیان حرفه ای کارواش ۷۲۴ به محل شما اعزام می شوند و خودروی شما را به بهترین نحو ممکن نظافت می کنند.

کارواش ۷۲۴ ارائه دهنده کلیه خدمات کارواش ازجمله روشویی، توشویی، موتورشویی، دوراکلین به همراه واکس و پولیش … با در اختیار داشتن کادری متعهد و باتجربه و حرفه‌ای درزمینهٔ نظافت خودرو و بکارگیری از بهترین مواد شوینده نانو در تمامی نقاط  مشهد آماده خدمت رسانی می‌باشد.

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که تمیزی و نگهداری خودرو برایتان از اهمیت خاصی برخوردار است و برای نظافت خودرو دچار دردسرهایی از قبیل ترافیک و شلوغی و مشغله کاری و … هستید به‌راحتی می‌توانید از کلیه خدمات کارواش ۷۲۴ استفاده کنید.
گستره‌ی خدمات کارواش ۷۲۴

    صفر شویی
    واکس و پولیش تخصصی در محل
    روشویی: شامل نظافت بدنه و نظافت گلگیرها، نظافت شیشه‌ها،جرم‌زدایی و واکس لاستیک‌ها و رینگ.
    توشویی و نظافت داخل خودرو: نظافت و تمیز کردن داخل خودرو و همچنین صندوق، لای درب‌ها کف‌پایی‌ها، واکس داشبورد و روکش درب‌ها.
    نظافت موتور: موتورشویی بدون بنزین و آب و بدون آسیب رساندن به سیستم برق و سیم‌کشی و شمع‌ها و …
    خشک‌شویی: نظافت صندلی‌ها، کمربندها، ستون‌ها، روکش درب‌ها با مواد نانو
    خدمات VIP : این خدمات شامل روشویی و توشویی و صفر شویی کامل، و نظافت موتور و خشک‌شویی

کارواش ۷۲۴ با داشتن تجهیزات مدرن و به‌روز و همچنین استفاده از مواد نانو و کارواش در محل و کارواش سیار و همچنین نیروهایی حرفه‌ای درزمینهٔ کارواش توانسته است خدمات باکیفیتی را به مشتریان در مشهد ارائه دهد و باعث جلب رضایت مشتریان و همچنین وفاداری آن‌ها شود و همواره مشتری‌ها را بهترین ارزیاب و پایشگر خدمات خود می‌داند و تمام سعی و تلاش خود را انجام می‌دهد تا خدمات ارائه‌شده همراه با رضایتمندی مشتریان باشد.
خط مشی کارواش ۷۲۴

کارواش ۷۲۴ بر اساس اهداف و اصولی که به آن معتقد است سعی دارد تا با حفظ کیفیت فعالیت‌های خود، در جهت گسترش فعالیت‌های خود نیز تلاش کند و بتواند این مجموعه و فعالیت‌های آن را بیش‌ از پیش گسترش دهد. در همین راستا یکی از عواملی را که باعث توسعه فعالیت‌ها و گسترش کار خود می‌داند رضایتمندی مشتری و همچنین وفاداری آن‌ها می باشد.
کارواش ۷۲۴
کارواش سیار مشهد
کارواش آنلاین مشهد

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer