سبد ۷۲۴

ا امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (3 امتیازات, متوسط: 4٫33 از 5)
Loading...

همانطور که همه می‌دانیم راه‌اندازی هر کسب و کاری فارغ از ماهیت اینترنتی بودن یا نبودن اون، نیازمند تحلیل اقتصادی و تحلیل این موضوع هست که آیا در نهایت مدل کسب و کاری که طراحی شده، سودآور خواهد شد یا نه؟ اما یکی از مهمترین مشکلاتی که در ارزیابی اقتصادی این کسب و کار وجود داشت، این است که اطلاعات لازم برای تحلیل به شدت کم و حتی شاید بشه گفت که اصلا اطلاعاتی در دسترس نیست، تنها منابع در دسترس مصاحبه‌ها، گزارش‌ها و خبرهایی استکه هر کدومشون حاوی مقداری اطلاعات هستند؛ پس تنها راهکار این است که بجای تمرکز بر دیتا که اصل مهم در تحلیل‌های اقتصادی هست، بیشتر به تحلیل‌های حسی ناشی از تجربه سال‌ها فعالیت اقتصادی، تکیه بشود.

سال‌ها تحلیل اقتصادی ثابت کرده که اقتصاددان‌ها نیز به دلیل عدم دسترسی به‌موقع و کامل به اطلاعات، در اکثر مواقع قادر به پیش‌بینی آینده و جریانات اون نیستند؛

رقبای موجود در بازار با دریافت سرمایه‌های به شدت بالا وارد فاز جدیدی از فعالیت شده و رقبای جدیدی نیز از آن سوی مرزها به کشور وارد شده و با بودجه‌های بالا شروع به بازاریابی و تبلیغات کردند.

با مطرح شدن الگوهای جدید ارزش‌گذاری مبتنی بر میزان فروش و رشد سالانه آن و بدون توجه به ماهیت اصلی جریان کسب و کارهای اینترنتی که نیازمند خلق ایده‌های جدید بودن، طرح فروشگاه‌های اینترنتی به یکباره عوض شد. در نظر گرفتن اینکه ارزش کسب و کار شما مضربی از میزان فروش شما خواهد بود، هر فرد عاقلی که به دنبال کسب سود (در کوتاه‌مدت) است را به سمت اتخاذ استراتژی‌هایی سوق می‌داد که صرفا بتونند فروش رو افزایش بدن. وقتی شما قادر باشید با یک تومن فروش بیشتر، ارزش برند خود رو یک تا دو تومن افزایش بدید، دیگه چه نیازی به خلق ایده‌های جدید و نوآوری دارید؟ تو این شرایط هر فردی که کمی دو دو تا چهارتا بلد باشه، هیچ بودجه‌ای جزء برای تبلیغات اختصاص نمی‌ده؛ این مشکل زمانی حادتر می‌شد که بودجه‌های زیاد، حتی نیاز به اتخاذ استراتژی برای تبلیغات رو هم از بین می‌برد و تنها کافی هست به مدیر مارکتینگ خود اعلام کنید، که هر چه هست را فقط بگیر!
سبد ۷۲۴  یکی از فروشگا ها محبوب است که در این سایت قبلا به آن پرداخته شده

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer