خدمات مسافرتی چارتر ۷۲۴

ا امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (3 امتیازات, متوسط: 5٫00 از 5)
Loading...

از جمله شرکت های معتبر
ارایه کننده  خدمات مسافرتی چارتر ۷۲۴ که موارد زیر را رعایت می کنند می توان به

ده سامانه برتر خرید آنلاین بلیط هواپیما چارتر بر پایه رتبه ترافیک آلکسا

 اشاره کرد

ابتدا به تعاریف چند اصطلاح پردازیم:
​تامین کننده: تنها وظیفه ی تامین بلیط برای مسافران را دارد و در اصل واسطه ای بین مسافر و آژانس چارتر کننده خواهد بود
خدمات مسافرتی چارتر: مجموعه سرویس هایی که برای مسافرین بصورت چارتر ارایه می شود
۷۲۴: هفت روز هفته بصورت بیست و چهار ساعته حتی روز های تعطیل
قبل از هر چیز باید بدانیم که شرکت ارایه کننده  خدمات مسافرتی چارتر ۷۲۴ تنها تامین کننده بلیط می باشد و  لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال استرداد ، تغییر نام ، جابجایی بلیط ، جا ماندن مسافر و خدمات فرودگاهی نخواهد داشت.

استرداد بلیط:
در صورت نیاز به استرداد بلیط ، شرکت ارایه کننده  خدمات مسافرتی چارتر ۷۲۴ به عنوان تامین کننده به عنوان واسط وارد عمل شده و طبق قوانین چارتر کننده ، بلیط را مسترد کرده و پس از دریافت وجه از چارتر کننده مبلغ بلیط با کسر خسارات به مسافر عودت داده خواهد شد .
تذکر : در مواری نیز ممکن است شرکت ارایه کننده  خدمات مسافرتی چارتر ۷۲۴ تامین کننده اقدام به ارائه شماره حساب مسافر نموده و مسافر را مستقیما به چارتر کننده پیوند داده و عملیات استرداد توسط مسافر راساٌ صورت پذیرد
تمامی چارتر کننده گان  ۷۲۴ ملزم به رعایت قوانین CRCN   میباشند لیکن در بعض از موارد ، برخی از آژانس ها بطور غیرقانونی خود را ملزم به رعایت این قانون ندانسته و قوانین خاص خود را به اجرا در میآورند ، در این موارد نیز تامین کننده هیچ مسئولیتی نخواهد داشت .
در این موارد به درخواست مسافر، مشخصات چارتر کننده اعلام شده و مسافر می تواند شخصا به استرداد بلیط و احقاق حقوق خود اقدام نماید .
لازم به ذکر است که مبلغ گرفته شده به عنوان کارمزد توسط  شرکت ارایه کننده  خدمات مسافرتی چارتر ۷۲۴ تامین کننده بعد از استرداد بلیط ، مسترد نمیشود.

تغییر نام :
تغییر نام بلیط درصورت امکان، توسط خود مسافر و با همکاری شرکت ارایه کننده  خدمات مسافرتی چارتر ۷۲۴ تامین کننده صورت میگیرد و خسارات آن با مسافر خواهد بود .

جابجایی بلیط :
جابجایی بلیط تنها با سهمیه ی بلیط آژانس چارتر کننده ی اولیه امکان پذیر میباشد و پرداخت خسارات احتمالی بر عهده ی مسافر میباشد .

جاماندن مسافر:
متاسفانه در پروازهای چارتر ، جاماندن مسافر به منزله ی خسارت ۱۰۰% ای میباشد و هیچ وجه ای برگردانده نمیشود و تمامی مسئولیت ان با مسافر است .

تغییر زمان پرواز توسط آژانس چارتر کننده:
در برخی از موارد آژانس چارتر کننده بنا بر دلایلی از جمله کنسل شدن پرواز و دیگر موارد اقدام به تغییر ساعت پرواز و یا حتی تامین کننده هواپیمایی و … می نماید که در این موارد نیز  شرکت ارایه کننده  خدمات مسافرتی چارتر ۷۲۴ تامین کننده مسئولیتی نداشته و تنها وظیفه اطلاع رسانی را برعهده خواهد داشت.

بلیط های با نرخ بالاتر از نرخ مصوب :
در برخی از موارد چارتر کننده اقدام به فروش بلیط با نرخی بالاتر از نرخ مصوب مینمایند  که در توجیه خدمات تور و… را برای قانونی شدن این امر به مسافر تحمیل خواهد نمود.( در برخی از موارد نیز بطور غیر قانونی اقدام به این امر می نمایند) 
در چنین مواردی شرکت ارایه کننده  خدمات مسافرتی چارتر ۷۲۴ هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت و کلیه مسئولیت ها متوجه چارتر کننده بوده و شرکت ارایه کننده  خدمات مسافرتی چارتر ۷۲۴ تامین کننده منصرف از نرخ بلیط تنها بابت تامین بلیط کارمزد متعارف خود را دریافت مینماید.

هر گونه خرید از شرکت های ارایه کننده  خدمات مسافرتی چارتر ۷۲۴ به صورت آنلاین ، آفلاین ، تماس تلفنی و یا موبایلی به صورت مستقیم و غیرمستقیم به منزله تایید قوانین می باشد

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer