به روز رسانی اپلیکیشن ۷۲۴

ا امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (6 امتیازات, متوسط: 4٫83 از 5)
Loading...

پایگاه تحلیلی بانک ۷۲۴: اپلیکشن ۷۲۴ یک نرم افزار مفید و رایگان است که پرداخت‌های شما با تلفن همراه را ساده‌تر از همیشه و به سرعت در سه‌سوت انجام می‌دهد.

اپلیکیشن ۷۲۴ یکی دیگر از اپلیکشین‌های ایرانی موجود برای تراکنش‌های مختلف مالی برای خرید شارژ، انتقال کارت به کارت پول، خرید بسته‌های اینترنتی و پرداخت قبوض و سایر امکانات است. در ادامه به بررسی اپلیکیشن ۷۲۴ و مرور امکانات آن خواهیم پرداخت

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک ۷۲۴، با استفاده از اپلیکیشن ۷۲۴ خدمات متنوعی مانند کارت به کارت شتابی، خرید شارژ، پرداخت قبوض خدماتی و جریمه خودرو، خرید بسته‌های اینترنتی و خرید مجوز طرح ترافیک به سادگی در اختیار شماست.

دنیای اپلیکیشن‌های مالی دنیای عجیب و غریبی است. آنها وارثان کدهای USSD هستند که این روزها صحبت از انقراضشان می‌شود و بانک مرکزی مصرانه برای حذف این کدها پافشاری می‌کند. این از طرفی برای اپلیکیشن‌های مالی مانند ۷۲۴ یک اتفاق بی‌نظیر است و از سوی دیگر برای شرکتهای ارائه دهنده این کدهای دستوری، یک اتفاق تلخ به حساب می‌آید.

اما یکی از کدهای دستوری پرکاربرد در همین یکی دو سال اخیر، کد ۷۲۴ بود که برای آن تبلیغات فراوانی انجام شد و مشترکین زیادی را به خود جلب نمود. با هوشمندی مسئولین این کد معروف، اپلیکیشن آن نیز ارائه شد تا کاربران بتوانند از طریق آن خدمات مدنظرشان را دریافت کنند.

برای دریافت اپلیکیشن فقط احتیاج به یک گوشی هوشمند مجهز به سیستم عامل اندروید یا IOS که به اینترنت متصل باشد دارید.

در آپدیت جدید اپلیکیشن ۷۲۴ قابلیت کارت به کارت از مبدا بانک سامان ، بانک ملى ، بانک آینده ، پست بانک ، بانک قوامین ، بانک دى ، بانک انصار ، بانک شهر ، بانک ایران زمین ، بانک سینا و بانک قرض الحسنه رسالت فراهم است.

اپلیکیشن ۷۲۴ که توسط شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش راه‌انداری شده است از پشتیبانی بانک سامان که یکی از قدیمی‌ترین بانکهای خصوصی کشور است برخوردار بوده و به همین دلیل از قدرت مالی بسیار فراوانی برخودار است.

این اپلیکیشن همانند رقبایش برای ورود به بازار پرداخت‌های الکترنیکی راه طولانی را طی کرده و توانسته است به یکی از اپلیکیشن‌های پرطرفدار مارکت‌های مختلف تبدیل شود. طبق آمارهای منتشر شده در مارکت‌های مختلف نشان می‌دهد که چیزی در حدود یک میلیون کاربر از این اپلیکیشن استفاده می‌کنند.

با توجه به مالی بودن این برنامه و سودهای مالی مختلفی که این اپلیکیشن از تراکنش‌های مختلف دریافت می‌کند، نشان می‌دهد که راه‌اندازی این اپلیکیشن برای بانکهای مختلف چه سود سرشاری داشته است.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer